یک سیستم گارانتی همه کاره!

هیچ فروشی بدون پشتیبانی و گارانتی معنا ندارد، تمامی شرکت های بزرگ همواره علاوه بر توسعه ی خط تولید و فروش به همان نسبت سامانه ی خدمات و پشتیبانی خود را گسترش می دهند، اما از آنجایی که برای برخی از شرکت ها، این بخش تنها تولید هزینه داشته، پایبند تعهدات گارانتی خود نبوده، و برای از زیر کار در رفتن از دادن کارت گارانتی معتبر امتناع می کنند: برای نمونه خیلی از این جملات برای همه ی ما آشناست:

1- خراب شد بیار پیش خودم!

2-اینا اصلا خراب نمی شن!!

3-این کاغذ هم کارت گارانتیش!!!

….

ما با طراحی یک سیستم جامع گارانتی و خدمات پس از فروش سعی در حل این مشکلات نمودیم، در زیر برخی از این خدمات مختصرا اعلام می گردد:

WarrantyNew

  • بررسی از طریق سایت

    در این سامانه پس از فروش هر قطعه/دستگاه یک کارت گارانتی به همراه محصول به مشتری تحویل داده می شود. هر کارت حاوی سریال یکتا قطعه با مشخصات فنی آن و تاریخ پایان گارانتی می باشد که پس از ورود به سایت می توان اطلاعات کارت را بررسی و هر گونه مغایرت و مشکلات بعدی را رفع نمود. همچنین در صورت هرگونه خرابی می توان تیکت خرابی را در داخل سیستم برای هر قطعه ثبت نمود و از طریق آن، از روند انجام تعمیرات و یا تعویض آن مطلع شد. و تمامی موارد به صورت تاریخچه ی قطعه درون سامانه نگهداری می شود.

  • بررسی از طریق پیامک

    در این سیستم هر لحظه که یک قطعه ی معیوب به دست شما می رسد به راحتی می توانید با ارسال سریال نامبر آن به سامانه پیام کوتاه این شرکت، از وضعیت گارانتی آن مطلع شد، همچنین صحت کارت گارانتی رسیده به دست شما را نیز می توان با این سیستم مشخص نمود. از ویژگی های دیگر این سیستم اطلاع رسانی به صورت خودکار از نتیجه ی تیکت های ثبت شده داخل سیستم، و اطلاع از پایان یافتن گارانتی محصول مورد نظر می باشد.