(Smart Update Manager (SUM

(Smart Update Manager (SUM

(Smart Update Manager (SUM و (Service Pack for ProLiant (SPP با هم ترکیب شده اند تا فناوری بروزرسانی هوشمند Hewlett Packard Enterprise را ایجاد کنند تا مشکل به روزرسانی های وقت گیر، گران و مستعد خطا را برطرف سازند.

SUM ابزاری خلاقانه برای به روزرسانی و ایمن سازی firmware، درایورها و نرم افزارهای سیستم HPE ProLiant ،HPE Synergy ،HPE BladeSystem و زیرساخت های  HPE Moonshot و  گزینه های مرتبط با آن، به روز و ایمن است.

SUM سخت افزارهای نصب شده و نسخه های فعلی firmware، درایورها و نرم افزار سیستم را پیدا می کند، یک پیشنهاد به روزرسانی را ارائه می دهد و به روز رسانی ها را به روشی کارآمد برای کاهش تأثیرگذاری بر روی عملیات ها اعمال می کند.

SUM رابط های مختلفی را برای اعمال به روزرسانی ها فراهم می کند، بنابراین می توانید رابط کاربری را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد. سرورها را به صورت آفلاین یا آنلاین، محلی یا از راه دور از طریق مرورگر وب یا به صورت تعاملی و بصورت خودکار به روز کنید.

ویژگی های جدید Smart Update Manager

  • برای ارائه به روزرسانی های ایمن از طریق شبکه مدیریت با HPE iLO یکپارچه شده است.
  • Firmware، درایور و نرم افزار سیستم معتبر به عنوان یک مجموعه کامل (SPP) اطمینان حاصل می کند که به روز رسانی ها به طور موثر و به درستی اعمال می شوند.
  • Built-in rollback بازپرداخت داخلی برای بازگشت به آخرین به روزرسانی شناخته شده خوب (bookmarked).
  • به روزرسانی های ضد Tamper- به روزرسانی های سیستم عامل فقط از طریق HPE iLO قابل دسترسی و دارای اعتبار دیجیتالی می باشند.
  • فرآیند به روزرسانی مناسب با حداقل مداخله دستی از طریق ادغام Smart Update با HPE iLO Amplifier Pack و HPE OneView.

امکانات Smart Update Manager

افزایش سهولت در مدیریت سرور

(Smart Update Manager (SUM اجازه می دهد تا تعمیر و نگهداری از طریق مدیر در یک کنسول با GUI مبتنی بر مرورگر ، CLI یا CLI تعاملی استفاده کنید و در مقابل ارتباط فیزیکی هر واحد را کاهش می دهد، بنابراین زمان مسافرت را کاهش می دهد.

در ترکیب با Service Pack for ProLiant (SPP) ، Hewlett Packard Enterprise یک راه حل کامل برای نگهداری سیستم های Hewlett Packard Enterprise در حال اجرا با جدیدترین firmware ها و درایورها ارائه می دهد.

ادغام SUM با HPE OneView و HPE iLO Amplifier Pack اجازه می دهد تا firmware، درایور و به روزرسانی های نرم افزار سیستم را از داخل بسته های HPE OneView و HPE iLO Amplifier انجام دهید.

اطلاعات یکپارچه در مورد وابستگی ها، از جمله اطلاعات مربوط به HPE Onboard Administrator و HPE Virtual Connect ، بر اساس آزمایش گسترده (Service Pack for ProLiant (SPP.

ویژگی های استقرار از جمله گزارشهای زنده است که اطلاعات دقیقی از روند به روزرسانی هدف را ارائه می دهد.

افزایش عملکرد ، انعطاف پذیری و امنیت

(Smart Update Manager (SUM بدون نیاز به عوامل یا سایر نرم افزارهای نصب شده دائمی روی گره های هدف کار می کند.

عملکرد پایه از جمله اعتبارسنجی ، تعیین مقدمات (مبانی اولیه) در بروزرسانی هدایت شونده ، فیلتر پویا ، فیلتر توسط مدل سرور و امکان بارگیری مقدمات از سرور http.

به روزرسانی های ضد دستاری (tamper) را ارائه می دهد ، زیرا بروزرسانی های firmware فقط از طریق HPE iLO قابل دسترسی هستند و به صورت دیجیتالی تایید می شوند.

تحویل ساده ProLiant System Software

(Smart Update Manager (SUM به دلیل آزمایش گسترده وابستگی متقابل هر (Service Pack for ProLiant (SPP و پیش بارگذاری نتایج وابستگی متقابل به SUM، چرخه های صلاحیت کوتاهتری را برای مشتریان فراهم می کند.

معماری بسیار کارآمد فن آوری Smart Update منجر به کاربردی قدرتمند و در عین حال سبک با مقیاس پذیری عالی هم به صورت مستقل و هم با HPE OneView ،HPE iLO Amplifier Pack و Intelligent Provisioning می شود.

پشتیبانی گسترده از firmware آنلاین و به روزرسانی های درایور، برای فعال سازی تنها به یک راه اندازی مجدد نیاز دارد که منجر به کاهش خرابی می شود.