استعلام قیمت

  • درخواست پیش فاکتور

    شرکت تجارت سرور ماندگار برای تسهیل امور مشتریان خود، اقدام به راه اندازی بخش “درخواست پیش فاکتور” به صورت آنلاین نموده است. لطفا اطلاعات زیر را به صورت کامل و حقیقی پر نموده، تا کارشناسان شرکت در اسرع وقت پس از تایید هویت آن شرکت/سازمان محترم (از طریق آی پی داخل کشور و غیر تکراری، و تماس با شماره های ثابت مجموعه)، اقدام به صدور پیش فاکتور نمایند.

    همچنین با انتخاب گزینه “درخواست مشاوره”، کارشناسان فروش شرکت با شما تماس گرفته و می توانید پاسخ سوالات خود را از آن ها دریافت نمایید.

    متاسفانه به علت سوء استفاده بعضی از همکاران گرامی و دریافت پیش فاکتور های غیر واقعی به نام سازمان و شرکت های معتبر، از این پس تنها پیش فاکتور به ایمیل های سازمانی و شرکتی همنام با شرکت درخواست کننده و غیر عمومی ( همانند یاهو، جی میل، …) و شماره فکس های اصلی سازمان و یا شرکت درخواست کننده، صادر و ارسال خواهد شد.

    همچنین به علت ترافیک بالای درخواست های ارسالی، به دوستان جدیدی که تاکنون از این مجموعه خریداری نداشته اند، تنها 2 مرتبه در هر ماه از طریق این سامانه پاسخ گو خواهیم بود، و پس از آن جهت دریافت تعداد بیشتری پیش فاکتور خواهشمندیم درخواست خود را به صورت مکتوب بر روی سربرگ سازمان / شرکت خود به شماره نمابر 02143910910 ارسال فرمایید.