(HPE Custom Image 6.7 (G9 Plus

(HPE Custom Image 6.7 (G9 Plus

نرم افزار (HPE Custom Image 6.7 (G9 Plus آخرین ورژن از سری نرم افزاری VMware Hypervisor است. تکنولوژی استفاده شده از نوع Bare Metal می باشد و مستقل از سیستم عامل است، همچنین مدیریتی کاملی بر روی سخت افزار و منابع سیستم اعمال می کند و مانند برنامه‌های دیگر (به‌عنوان مثال vmware workstation) نیاز به نصب روی سیستم عامل ندارد. ESXi در واقع اجازه ساخت ماشین های مجازی و اختصاص منابع به ماشین های مجازی را فراهم می کند.

به جهت معماری این نوع نرم افزار، سخت افزار های ویژه ای طراحی شده است و هر نگارش این محصول قابلیت نصب بر روی سخت افزارهای بخصوصی را دارند.

برخی از ویژگی ها ESXi vSphere 6.7

 vSphere 6.7 یکی از محبوب ترین پلتفرم ها برای ساختار های Hybrid Cloud ( رایانش ابری ) می باشد. همچنین مدیریت یکپارچه و کارآمد زیرساخت های بزرگ، امنیت کامل در خود پلتفرم، از جمله قابلیت هایی است که Vmware را از دیگر پلتفرم ها جدا ساخته است.  از جمله قابلیت های کلیدی vSphere 6.7 به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • گسترش زیاد در کیفیت و همچنین تغییر سریع در نرم افزار ها
  • گسترش زیاد مهاجرت به زیرساخت های Hybrid Cloud ( رایانش ابری ) و استفاده از آن
  • دستیابی به اهمیت فوق العاده در امنیت زیرساخت و همچنین نرم افزار ها

کمپانی HP، همواره نگارش مخصوص سرورهای خود را همزمان با ارائه ی محصول عمومی ارائه می دهد. از نسخه های جدید 6.0 و 6.5 این محصول در دو بسته ی نصبی سرور های بعد Gen 9.0 و ما قبل آن تقسیم می شوند که بایستی در دانلود و نصب دقت فرمایید.

 محصول HPE Custom Image 6.7 تنها نگارش مخصوص سرورهای HP نسل نهم به بعد می باشد.

(Download HPE Custom Image 6.7 (G9 Plus

Link : HPE Custom Image for ESXi 6.7 U3 Install CD
File size: 360.22 MB
Link : HPE Custom Image for ESXi 6.7 U3 Offline Bundle
File size: 350.29 MB