HP SmartStart CD Version 8.7B

HP SmartStart CD Version 8.7B

قبل از معرفی Intelligent Provisioning از نسل هشتم سرورهای HP، جهت نصب سیستم عامل، درایور، تنظیمات مربوط به ریدبندی و مهم تر از همه تست و عیب یابی قطعات نیاز به HP SmartStart CD بود. این دیسک پس از اجرا به صورت Bootable در محیطی گرافیکی تمام آنچه را که نیاز داشتیم را در اختیار می گذارد.

HP SmartStart CD Version 8.7 آخرین نگارش از این محصول بوده که در تاریخ 1 Dec 2011 منتشر شده و دارای 2 نسخه مربوط به سیستم عامل های 32 بیتی و 64 بیتی می باشد و پس از آن جای خود را به محصول کامل تر Service Pack for ProLiant یا به اختصار SPP می دهد.

از آنجایی که این دیسک قابلیت اجرا در محیط ویندوز را نیز دارد، می توانید جهت نصب درایور و نرم افزارهای مدیریتی سرور در محیط ویندوز تا نگارش 2008 از آن استفاده نمایید. البته جهت نصب در سیستم عامل های بالاتر مانند 2012 نیز می توان با اجرا در محیط Compatibility Mode از آن استفاده نمود. این محصول همچنان به عنوان دیسک اصلی جهت سرور های نسل پنج تا هفتم سرورهای اچ پی مورد استفاده قرار می گیرد. با مراجعه به سایت اچ پی می توانید لیست کاملی از سرور های پشتیبانی شده در این محصول را مشاهده بفرمایید.

در اینجا آخرین نگارش این محصول در 2 بسته ی 32 بیتی و 64 بیتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

Download HP SmartStart CD Version 8.7

Link : HP SmartStart CD Version 8.7B x86
File size: 582.71 MB
Link : HP SmartStart CD Version 8.7B x64
File size: 625.30 MB