HP Service Pack For Proliant (SPP) For Production

HP Service Pack For Proliant (SPP) For Production

در این پست آخرین نگارش از HP Service Pack For Proliant (SPP) For Production یا به اختصار همان SPP رو با شما دوستان جهت سرورهای Production به اشتراک می گذاریم. SPP، مجموعه ای است از فریمور ها، درایورها و ابزارهای هوشمند که از طریق ابزار SUM به سیستم شما اعمال می شود. نگارش های SPP همواره به صورت نسخه های ISO ارایه می گردند. ابزار HP Smart Update Manager که به صورت اختصار SUM بیان می گردد ابزاری است جهت بروزرسانی انواع سرور های HP، این ابزار به صورت پیش فرض دارای GUI می باشد، اما همچنان به صورت CLI و یا RPM لینوکس نیز قابل اجرا می باشد.

SUM از طریق جستجوی نود های شبکه ی HP، و لیست کردن تمامی فریمورها و درایورهای آن و مقایسه با محصولات موجود در SPP، توصیه تمامی بروزرسانی ها را به مدیران سیستم ارائه می دهد.

دریافت نرم افزار:

توجه داشته باشید که در این پست همواره آخرین نگارش را به اشتراک خواهیم گذاشت، و اینکه این محصول جهت بروزرسانی سرورهای نسل نهم و دهم HP می باشد، بنابراین جهت بروزرسانی نسل هشتم، هفتم و یا قدیمی تر در پست جداگانه صحبت خواهیم کرد. سرورهای سری نهم و دهم در دسته Production و سری های نسل قدیمی تر در دسته Post-Production قرار می گیرند، این فایل ها مستقیماً از شرکت HPE دریافت شده و هیچگونه تغییری در نام اصلی و محتویات آن صورت نگرفته است.

اطلاعات بیشتر و توضیحات مربوط به محتویات این نسخه را می توانید مستقیما از سایت HP، در آدرس زیر مطالعه بفرمایید.

https://techlibrary.hpe.com/us/en/enterprise/servers/products/service_pack/spp/index.aspx

توجه داشته باشید با توجه به حجم فایل بایستی از DVD9 جهت رایت استفاده کنید. همچنین می توانید از ابزار HPE USB Key Utility جهت نصب با استفاده از USB اقدام فرمایید. این نرم افزار هم از سایت رسمی شرکت HPE و هم در پوشه usb\hpusbkey در داخل فایل ISO قابل استفاده می باشد.

Download HP Service Pack For Proliant (SPP) For Production Version 2020.03.0

Link : HPE Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2020.03.0

Size : 7.03 GB