HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production

HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production

در این پست آخرین نگارش از HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production یا به اختصار همان SPP رو با شما دوستان جهت سرورهای Post-Production به اشتراک می گذاریم. SPP، مجموعه ای است از فریمور ها، درایورها و ابزارهای هوشمند که از طریق ابزار SUM به سیستم شما اعمال می شود. نگارش های SPP همواره به صورت نسخه های ISO ارایه می گردند. ابزار HP Smart Update Manager که به صورت اختصار SUM بیان می گردد ابزاری است جهت بروزرسانی انواع سرور های HP، این ابزار به صورت پیش فرض دارای GUI می باشد، اما همچنان به صورت CLI و یا RPM لینوکس نیز قابل اجرا می باشد.

SUM از طریق جستجوی نود های شبکه ی HP، و لیست کردن تمامی فریمورها و درایورهای آن و مقایسه با محصولات موجود در SPP، توصیه تمامی بروزرسانی ها را به مدیران سیستم ارائه می دهد.

دریافت نرم افزار:

توجه داشته باشید که در این پست همواره آخرین نگارش را به اشتراک خواهیم گذاشت، و اینکه این محصول جهت بروزرسانی سرورهای نسل هفتم و هشتم HP می باشد، بنابراین جهت بروزرسانی نسل های جدیدتر در پست جداگانه صحبت خواهیم کرد. سرورهای سری نهم و دهم در دسته Production و سری های نسل قدیمی تر در دسته Post-Production قرار می گیرند، این فایل ها مستقیماً از شرکت HPE دریافت شده و هیچگونه تغییری در نام اصلی و محتویات آن صورت نگرفته است.

اطلاعات بیشتر و توضیحات مربوط به HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production و محتویات این نسخه را می توانید مستقیما از سایت HP، در آدرس زیر مطالعه بفرمایید.

https://support.hpe.com/hpsc/swd/public/detail?swItemId=MTX_c8aabf8e79de4b6d85905bd9f0

https://support.hpe.com/hpsc/swd/public/detail?swItemId=MTX_ff582daf008c4f529c4d6c28f6

توجه داشته باشید با توجه به حجم فایل بایستی از DVD9 جهت رایت استفاده کنید. همچنین می توانید از ابزار HPE USB Key Utility جهت نصب با استفاده از USB اقدام فرمایید. این نرم افزار هم از سایت رسمی شرکت HPE و هم در پوشه usb\hpusbkey در داخل فایل ISO قابل استفاده می باشد.

Download HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production Version: Gen7

Link : HPE Service Pack for ProLiant (SPP) For G7

Size : 4.81 GB


Download HP Service Pack For Proliant (SPP) For Post-Production Version: Gen8

 Link : HPE Service Pack for ProLiant (SPP) For G8

Size : 5.44 GB