HP Intelligent Provisioning Recovery for G10

Intelligent Provisioning یک ابزار پشتیبانی هوشمند در سرور های HP است که بسیاری از تنظیمات سرور از طریق آن انجام می شود. این ابزار درون برد اصلی سرور تعبیه شده و از طریق آن می توان مواردی همچون نصب سیستم عامل، رید بندی و حتی نصب درایورهای سیستم را انجام داد. با توجه به اینکه این سیستم نرم افزاری در مواردی نیاز به بروزرسانی داشته و گاهی اوقات نیز به دلیل مشکلات فنی از روی حافظه ی درون برد قابل اجرا نمی باشد. این بخش از سیستم از طریق دیسک های HP Intelligent Provisioning Recovery قابل  بروزرسانی و نصب مجدد را دارد.

برای ورود به محیط Intelligent Provisioning در سرورهای نسل هشتم به بالا بایستی در هنگام بالا آمدن سرور کلید F10 را فشار دهید. همچنین در صورت غیر فعال نبودن آن می توانید جهت فعال سازی مسیر زیر را دنبال کنید.

From the System Utilities screen —> select System Configuration —> BIOS/Platform Configuration (RBSU) —> Server Security —> Intelligent Provisioning (F10 Prompt) —> Press Enter and then Select Enable or Disable

توجه داشته باشید که در سرور های Proliant ML10 v2 و Proliant ML10 Gen9 امکان استفاده از محیط Intelligent Provisioning میسر نمی‌باشد. در نتیجه جهت تست و نصب سیستم عامل بر روی این مدل سرور های HP، از روش های دیگری باید استفاده کرد.

توجه آنکه این پلت فرم از نسل هشتم به بالا ارایه شده، و دیسک های مربوط به هر نسل با هم متفاوت است. در این بخش آخرین نگارش این محصول را جهت سرورهای G10 با شما اشتراک خواهیم گذاشت.

این فایل به صورت ISO ارایه شده، و تنها لازم است دستگاه را با آن راه اندازی نمود.

Download HP Intelligent Provisioning Recovery for G10 Version 3.40

 Link : HP Intelligent Provisioning Recovery for G10

https://support.hpe.com/hpsc/swd/public/detail?swItemId=MTX_912fba32ff7a43e6abe8415ff5

Size : 917 MB