مطالب توسط امیررضا بیابانی

(HPE Solid State Disk Drives (SSD

(HPE Solid State Disk Drives (SSD (HPE Solid State Disk Drives (SSD)، Add-In-Cards، M.2 و (M.2 Enablement Kits (EKits مبتنی بر فناوری پیشرو در صنعت NAND Flash است که عملکرد و پایداری فوق العاده ای را برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ضروری در حال رشد با نیازهای عملکرد حجم کاری […]

HPE DDR4 SmartMemory

HPE DDR4 SmartMemory HPE DDR4 SmartMemory عملکرد عالی، قابلیت اطمینان و کارایی خوبی را ارائه می دهد. انتخاب گسترده HPE  از راه حل های حافظه سرور، سازگاری، ظرفیت و پهنای باند مورد نیاز شما را برای مدیریت خلاقانه حجم کار در حال گسترش خود با سرورهای HPE ProLiant Gen9 و Gen10 ، سرورهای خانواده Apollo […]

کابل فیبر نوری HPE PremierFlex OM4

مروری بر کابل فیبر نوری HPE PremierFlex OM4 کابل فیبر نوری HPE PremierFlex OM4 به شرح زیر می باشد. Models: HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable PN:QK732A HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable PN:QK733A HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 5m Cable PN:QK734A HP Premier […]

کابل فیبر نوری HPE Multimode OM3

مروری بر کابل فیبر نوری HPE Multimode OM3 کابل فیبر نوری HPE Multimode OM3 به شرح زیر می باشد. Models: HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0.5m 1-Pack Fiber Optic Cable PN:AJ833A HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1.0m 1-Pack Fiber Optic Cable PN:AJ834A HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack […]

HPE 10Gb SFP+ Transceivers

HPE 10Gb SFP+ Transceivers در این مقاله به توصیف و بیان خصوصیات و ویژگی های سه ماژول HPE 10Gb SFP+ Transceivers می پردازیم. این سه ماژول که یک به یک به اختصار توضیح داده می شوند، به قرار زیر است: HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver PN:455883-B21 HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver […]

HPE Smart Array S100i Software RAID

HPE Smart Array S100i Software RAID نگاهی اجمالی به HPE Smart Array S100i Software RAID HPE Smart Array S100i Software RAID از 6Gb/s SATA و PCIe 3.5 پشتیبانی می کند. و یک راه حل مناسب در سطح ابتدایی برای پشتیبانی از ریدهای 0 و 1 و 5 و 10 می باشد. HPE Smart Array S100 […]

مشکل VMware Bridged در ویندوز 10

مشکل VMware Bridged در ویندوز 10 اگر می خواهید ماشین مجازی خود را به یک کامپیوتر در شبکه داخلی خود متصل کنید اما کار نمی کند و یا مشکل VMware Bridged در ویندوز 10 دارید، در اینجا راه حل هایی وجود دارد که می توانید برای رفع این مشکل استفاده کنید. این یک سناریو بسیار […]

بررسی هارد Seagate Exos X16 16TB

بررسی Seagate Exos X16 16TB HDD Seagate با راه اندازی سری محصولات Exos X16 در اوایل سال 2019 همچنان به گسترش ظرفیت HDD های خود می پردازد. در بررسی هارد Seagate Exos X16 16TB همانطور که از بخش دوم نام پیداست، ظرفیت این درایوها تا 16TB است. ظرفیت عظیم در یک فرم 3.5 اینچی می تواند […]

NVIDIA Accelerators سرورهای HP ProLiant

شتاب دهنده های NVIDIA برای سرورهای HP ProLiant HP همواره در انتخاب سرورهای HP ProLiant کاربران خود را راهنمایی می کند. NVIDIA Accelerators سرورهای HP ProLiant به شرح زیر است: NVIDIA® Tesla™, NVIDIA® GRID™و تکنولوژی پردازش گرافیکی NVIDIA® Quadro شتاب دهنده های NVIDIA به شرح زیر در دسترس هستند: NVIDIA Tesla K10 Rev B Dual […]

سرور HPE ProLiant ML30 Gen10

سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 یک سرور تاور قدرتمند اما با قیمت مناسب است که برای دفاتر کوچک، دفاتر شعبه ای  و راه دور که برای اجرای راه حل های on-premises و hybrid cloud طراحی شده است. این سرور عملکرد، امنیت، قابلیت اطمینان و ارتقاء در سطح اینترپرایز را با […]