درباره ما

(معرفی شرکت تجارت سرور ماندگار)

(سهامی خاص)

شماره ثبت  ۴۵۰۰۱۹

شرکت تجارت سرور ماندگار، عضو شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، با اتكا به تجارب و پشتوانه قوي فني و تخصصي در صنعت انفورماتيك كشور با هدف ارائه، پشتیبانی و آموزش تخصصی در زمینه های IT، راهکارهای VOIP و مجازی سازی تاسيس گرديد.

اصول کاری

  • رضایت مشتریان

    در شرکت تجارت سرور ماندگار تمامی خدمات و فعالیت ها با تمرکز بر اصل “رضایت مشتریان” صورت می گیرد. نتایج یک تحقیقات نشان می دهد که یک مشتری راضی درباره تجربه خوب خود با ۴ تا ۵ نفر دیگر صحبت می کند و از برند شما تعریف و تمجید خواهد کرد. ولی یک مشتری ناراضی با ۷ تا ۱۳ نفر دیگر صحبت خواهد کرد. تحقیقات دیگری نتایج ترسناکی در این زمینه داشت که بیان می کرد یک مشتری ناراضی تا ۲۳ سال درباره تجربه بد خود صحبت خواهد کرد.

  • خدمات و پشتیبانی درخور محصول

    وقتی صحبت از ارائه، فروش و خدمات یکی از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا می شود، ما نیز بایستی به سرعت خود را برای ارائه آن آماده کنیم، این وظیفه ی ماست که آگاهی لازم در مورد آن را کسب نماییم، تا در صورت نیاز مشتریان بهترین پاسخ را در کوتاهترین زمان دریافت نمایند.

    از جمله اهداف شرکت تجارت سرور ماندگار تاکید بر بحث آموزش بوده است. به دلیل نوع فعالیت شرکت با مخاطبان تحصیلکرده و با تجربه در امور سرور و شبکه، این شرکت برای تامین نیاز مخاطبین در زمینه آموزش این امکان را فراهم کرده تا با راه اندازی بخش دانشنامه و مقالات رضایت مخاطبین را فراهم سازد.

”ما باپشتکار فراوان کار می­کنیم و بطور مداوم آموزش می بینیم تا در سطح مورد انتظار شما باقی بمانیم.“