افتتاح پورتال پشتیبانی مشتریان

شرکت تجارت سرور ماندگار به منظور رفع سوالات و مشکلات مشتریان محترم خود، اقدام به راه اندازی مرکز آموزش و پشتیبانی به صورت آنلاین نموده است، در این سامانه مشتریان محترم پس از ثبت نام، می توانند در مورد کالاهای خریداری شده خود، تیکت ثبت نمایند، تا پس از آن کارشناسان مجموعه در اسرع وقت، نسبت به پاسخگویی به آن اقدام نمایند.

 • ارسال تیکت

  پورتال پشتیبانی تجارت سرور ماندگار یک سیستم تیکیتینگ پیشرفته ای می باشد که نحوه استفاده از این سیستم به دو روش زیر میباشد:

  1. استفاده از سیستم ایمیل بدین صورت تعریف می شود که کاربر زمانی که به نشانی Support@tsmandegar.com، ایمیلی ارسال کند، سامانه به صورت هوشمند این کاربر را عضو کرده و یوزر و پسورد ورود به قسمت کاربری را برای آن کاربر ارسال مینماید، همچنین متن حاوی ایمیل نیز به عنوان تیکت ثبت می گردد.
  2. روش دوم بدین صورت است که کاربر در قسمت کاربری اقدام به ثبت نام می کند، که در همان لحظه یک ایمیل فعال سازی برای کاربر برای تایید هویت ارسال میشود و بعد از فعال سازی، کاربر به راحتی می تواند از پنل خود تیکت ارسال نماید.

  بعد از ثبت نام و فعال سازی حساب کاربر تمامی تماس ها و عملکردهای کاربر، تمامی چت ها و تیکت ها در تاریخچه سیستم ثبت می شود و برای هر کدام کد رهگیری خاصی در نظر گرفته میشود.
  کاربر پس از ورود به سیستم و ثبت تیکت خود سوال و مشکل خود را با انتخاب دپارتمان مناسب مطرح میکند و توضیحات لازم را می تواند به همراه فایل های پیوستی (درصورت نیاز) ثبت نماید. سیستم نیز در همان لحظه ایمیلی حاوی کد رهگیری تیکت ایجاد می نماید. و پس از پاسخگویی به تیکت مورد نظر ایمیلی نیز جهت اطلاع به کاربر به وی ارسال خواهد شد.

 • مرکز رفع ایرادات و گفتگوی آنلاین

  پورتال پشتیبانی تجارت سرور ماندگار مجهز به یک سیستم گفتگوی آنلاین پیشرفته می باشد، که شما به راحتی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  با استفاده از نرم افزاری که در سیستم پرسنل ما نصب میشود، تمامی این چت ها در تاریخچه کاربران ذخیره شده و برای هر یک از گفتگوها یک کد رهگیری خاصی ایجاد میشود.

  این سیستم میتوانیم به راحتی چت ها را بین دپارتمان ها و کارمندان خود انتقال داده و یا میتوانیم کارمندی را به گفتگوی ما بین پشتیبان و مشتری دعوت نماییم.

  پرسنل ما میتوانند در هر لحظه از چت، متن های گفتگو را به عنوان تیکت از طرف مشتری ایجاد نمایند، در این زمان بعد از ایجاد تیکت ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت برای کاربر ارسال خواهد شد. تمامی چت ها دارای سیستم نظر سنجی و سطح رضایت مشتری از پاسخ دهی از پرسنل می باشد که به راحتی مشتری میتواند میزان رضایت خود را بعد از پایان چت اعلام نماید و مدیریت مجموعه را از میزان رضایت برخورد پرسنل ما در هنگام چت با مشتریان آگاه نماید.

  همچنین مشتریان میتوانند کپی از مکالمات خود با دپارتمان مورد انتخابی را به ایمیل خود ارسال کنند و یا پرینتی از چت های خود بگیرد.

  پورتال پشتیبانی تجارت سرور ماندگار دارای یک سیستم فوق پیشرفته تشخیص هویت بازدیدکنندگان سایت می باشد، که با استفاده از این سیستم پرسنل به راحتی میتوانند بدانند که در حال حاضر کدام کاربرها از سایت دیدن میکنند و حتی در حال مطالعه کدام تیکت ها می باشند، همچنین IP کاربرانی که وارد سامانه شده اند را مشخص میکند، و بدین صورت مشخص می شود که آخرین بازدید این کاربر چه موقع بوده است و در صورت تمایل پرسنل ما میتواند پیامی برای دعوت کاربر برای چت کردن ارسال نمایند که در صورت تایید کاربر، مکالمه آغاز می گردد.

برای ورود به مرکز پشتیبانی تجارت سرور ماندگار از دکمه روبرو استفاده نمایید.