درباره (HPE Smart Array) کنترلر P408i-a SR Gen10

درباره (HPE Smart Array) کنترلر P408i-a SR Gen10

درباره (HPE Smart Array) کنترلر P408i-a SR Gen10

درباره (HPE Smart Array) کنترلر P408i-a SR Gen10: اگر به دنبال یک کنترلر (Smart Controller) در سطح سازمانی بالا، حداکثر عملکرد و ظرفیت هارد، بدون اشغال کردت اسلات PCI هستید… کنترلر HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 در پاسخ به همه ی نیاز های ذکر شده، بهترین گزینه می باشد.

این کنترلر 12 Gb/s SAS و PCIe 3.0 را ساپورت می کند و عملکرد ذخیره سازی کلاس های سازمانی را فراهم می کند. قابلیت اطمینان، امنیت و بهره وری در ذخیره سازی اطلاعات در حال توسعه از دیگر ویژگی های این کنترلر می باشد. HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 دارای 8 خط داخلی SAS می باشد. اجازه ی اتصال به هاردهای SAS یا SATA را دارد، از عملیات حالت های مخلوط همزمان RAID و HBA پشتیبانی می کند و برای هر داده در حالت استراحت، بر روی هر درایو عملیات رمزگذاری انجام می دهد. کنترلر P408i-a SR Gen10 برای حداکثرسازی کارایی و عملکرد، ایده ال و مناسب است، در حالی که سطوح پیشرفته رید با حافظه 2گیگ (2GB Flash-backed Write Cache FBWC) را ساپورت می کند. سری کنترلرهای G10 از طریق HPE Smart Storage Battery پشتیبانی می شوند.

HPE Smart Array P408i-a SR Gen10

HPE Smart Array P408i-a SR Gen10

امکانات

افزایش عملکرد برای اطلاعات سریع تر داده ها

HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 ریدهای کلاس های سازمانی را ساپورت می کند در حالی که باعث افزایش عملکرد در پیام ها، بانک اطلاعاتی و یا سایر برنامه های عمومی در سرور می شود و هم چنین در سرورهای HPE ProLiant Gen10 اتصال 12 Gb/s SAS را در اختیار شما قرار می دهد در هنگامی که دستگاه های ذخیره سازی داخلی متصل می شوند.

افزایش کارایی با FBWC – 2GB Flash-Backed Write Cache و زمان تاخیر در برنامه های write-intensive که نیاز به ثبت سنگین مانند پایگاه داده دارند، را کاهش می دهد.

 افزایش کارایی در محیط ذخیره سازی، جایی که داده ها از شمار زیادی از SSD ها با استفاده از HPE SSD Smart Path بصورت مکرر خوانده می شوند، تا یک مسیر سریع تر I/O بین کنترل کننده و SSD ایجاد کنند.

دسترسی سریع به داده ها در محیط های HDD به وسیله ی ذخیره اطلاعات داغ بر روی SSD ها از طریق with HPE Smart Array SR SmartCache.

ساخته شده در جهت امنیت و قابلیت اطمینان

HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 به وسیله ی یک رمزگذاری مطمئن، از اطلاعات در حالت استراحت در هر درایو متصل به کنترلر را محافظت می کند.

حفظ یکپارچگی و ذخیره داده ها به وسیله HPE SmartSSD Wear Gauge، قابلیتی که به شما هشدار می دهد در مورد مشکلات احتمالی هارد درایو قبل از اینکه هارد کاملا Fail شود.

احتباس داده های طولانی مدت از طریق FBWC – 2GB Flash-Backed Write Cache در جهت بهبود قابلیت اطمینان در اطلاعات.

بهبود کارایی و مدیریت ذخیره سازی

در کنترلر HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 انعطاف پذیری با حالت مخروطی (Mixed Mode) افزایش یافته است، که بطور هم زمان در HBA و RAID عمل می کند در حالی که هزینه نیاز به خرید یک کنترلر دیگر را از بین می برد.

پیکربندی، مدیریت درایو متصل به کنترلر را از طریق HPE مدیریت ذخیره سازی هوشمند SSA, HPE Smart Storage Administrator و هم چنین یک رابطه ی بصری برای ایجاد حجم رید RAID استفاده می شود.

 می توانید سریع ترین حجم رید RAID را در سرورها با ابزار پیکربندی ذخیره سازی UEFI پیکربندی کنید و هم چنین پشتیبانی از scripting را برای پیکربندی آرایه ها از طریق iLO رابط RESTful تسهیل می کند.

منبع:hpe.com