دانلود HP OpenView Network Node Manager 7.53

دانلود HP OpenView Network Node Manager 7.53

دانلود HP OpenView Network Node Manager 7.53

HP OneView ساخته شده توسط شرکت اچ پی میباشد و ایده ال برای شرکت های متوسط و دیتاسنتر های enterprise که دارای تجهیزات و وسایل های بسیار زیادی  هستند ، تا مدیریت این دیوایس ها بسیار اسان تر گردد. بهترین پیشنهاد  ما برای مدیریت اسان و مانیتورینگ بهتر سخت افزار های موجود در دیتاسنتر این نرم افزار میباشد .

OV-Sum1

یکی از بزرگترین معضلات در دیتاسنتر ها وجود تولیدات مختلف از شرکت های متنوع و همچنین از یک برند خاص، مثلا اگر شما شرکت اچ پی را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که در یک دیتاسنتر شما هم سوییج هاو سرور ها واستوریج ها و همچینن ups , pdu هایی از این برند دارید که دسترسی به هر کدام از این دیوایس ها بسیار سخت و وقت گیر میباشد حتی شما اگر صحفه مدیریتی هر کدام از این تجهیزات را نیز در نظر بگیرید زمان بسیاری را حتی برای LOG IN شدن از شما خواهد گرفت با HP ONE VIEW شما همه اینها را در یگ پنل مدیریتی خواهید داشت.و این به شما مشتریان عزیز کمک میکند که تمام پیچیدگی ها و عملیات سخت را به اسانی انجام بدهید.

openview_logo1

اچ پی ONE VIEW تمام ابزار های مدیریتی مثل VMWARE VCENTER SERVER , MICROSOFTSYSTEM  , HP SERVER AUTOMATION را با هم ادغام کرده تا همه این ابزار را در یک پنل داشته باشید. اگر شما در دیتاسنتر خود سرور های نسل ۷ و نسل ۸ را داشته باشید همچنین سرور های BLADE نسل ۷و ۸ میتوانید از ویژگی های این نرم افزار استفاده کنید تا مدیریت اسان تری بر روی Virtual Connect ها ی موجود بر روی سرور های BLADE داشته باشید.

لینک دانلود به صورت فایل تورنت میباشد :

منبع: http://technet24.ir/